wtorek, 23 lipca 2013

Szybcy i wściekli 6
Tytuł: Szybcy i wściekli 6
Reżyseria: Justin Lin
Scenariusz: Chris Morgan
Produkcja: USA
Premiera światowa: 7 maja 2013 "Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs a wraz z nim szansa na powrót do domu. Jak wiadomo jednak, nie ma nic za darmo...
Przez ostatnie dwa miesiące miałam więcej czasu na filmy niż książki. 

Lubię Szybkich i wściekłych, ale po ostatniej części zastanawiam się co jest nie tak. Poniosło producenta, reżysera czy scenarzystę? 

Jak dowiedziałam się, że w filmie weźmie udział Letta długo marudziłam, ale w końcu  pogodziłam się z tą myślą.  No trudno chcą aby zmartwychwstała to już niech tak będzie. Tylko ludzie nie można przesadzić. Powstaje coraz więcej demotów po 6 części filmu. Wszyscy śmieją się z sceny pędzącego czołgu, ale to jeszcze byłam w stanie przeżyć. 
Samolot był gwoździem do trumny. W każdym filmie można przesadzić, coś przerysować, zrobić scenę komputerową, ale co za dużo to nie zdrowo. 

Szybcy i wściekli przyzwyczaili fanów do wyścigów, tuningowanych samochodów. A co mamy w 6 części? Pędzący czołg, samolot, pancerne samochody i walki. 

Vin Diesel podczas promocji filmu chwalił się reakcją widowni. Wychodzi na to, że polska widownia znacznie różni się od brytyjskiej. 
Film mogą obejrzeć fani szybkich, a tym co nie przypadła do gustu żadna część niech nie tracą czasu na 6 część. 

4 komentarze:

 1. Mi najbardziej podobała się chyba 5 część, ale faktycznie z 6 było już coś nie :] Co nie zmienia faktu że i tak nadal lubię Dominika :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja sądzę, że z kolei 4 i 5 były średnie a 6 jest bardzo dobrą częścią.
  Jako osoba, która fascynuję się tuningiem - chciałabym, żeby było więcej wyścigów ulicznych. Tego brakuje w 4, 5 i niestety w 6. Trzeba jedynie się przyzwyczaić xD Nie wiem czy jakakolwiek część przebije moją kochaną 2 cz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tą serię. :p Ale nie które sceny naprawdę były przerydowane.

  OdpowiedzUsuń